• شنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 981-3185-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

برگزاری همایش ملی نقش آموزش و پرورش در عملیاتی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

همایش ملی نقش آموزش و پرورش در عملیاتی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان‌شرقی گفت: همایش ملی نقش آموزش و پرورش در عملیاتی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی 12 اردیبهشت‌ماه سال‌جاری در تالار معلم  تبریز برگزار می‌شود.

دکتر مسلم اورنگی - رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان در جمع خبرنگاران، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و نقش آن در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در آموزش و پرورش و گسترش و توسعه دانشگاه فرهنگیان و نقش آن در تربیت معلمان جوان انقلابی از محورهای همایش است.

وی بیان کرد: تکریم و ارتقای منزلت معلم در جامعه و نقش آن در ارتقاء سرمایه انسانی شایسته در کشور، تربیت معلم در تراز انقلاب اسلامی با استفاده از رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، معرفی شاخص‌های معلم نمونه انقلابی با نگاهی به سیره و زندگی شخصیت شهید بزرگوار علامه مطهری به عنوان معلم الگو و توجه به کانون خانواده و تقویت ارتباط خانواده با مدرسه بر پایه زندگی اسلامی و ایرانی از دیگر محورهای همایش به‌شمار می‌رود.

اورنگی گفت: پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را در قالب محورهای ارائه شده تا پنجم اردیبهشت ماه به سایت دبیرخانه به آدرس   gam2engelab ارسال نمایند.

رئیس برگزاری همایش اضافه کرد: سخنران ویژه مراسم حجت الاسلام دکتر علی ذوعلم،  رئیس پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و معاون موسسه پژوهشی حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری و 

حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز خواهند بود.

گفتنی است این همایش توسط سازمان بسیج فرهنگیان استان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: