• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 981-14788-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

رییس گروه توسعه ورزش بانوان آذربایجان شرقی:

حضور پررنگ بانوان در مجامع ورزشی، مسئولان را برای توسعه اماکن ورزشی ترغیب می‌کند


رییس گروه توسعه ورزش بانوان آذربایجان شرقی گفت: حضور پررنگ بانوان در مجامع ورزشی، مسئولان را برای توسعه اماکن ورزشی ترغیب می‌کند.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، لیلا جاویدان، استفاده از ورزش همگانی را بهترین وسیله برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش نشاط و سلامتی بانوان جامعه و به دنبال آن، ضامن سلامت و رشد جامعه دانست.
 
وی افزود: حضور پررنگ بانوان در مجامع ورزشی، باعث تشویق و ترغیب مسئولان جهت توسعه اماکن ورزشی و تشویق خانواده‌ها و فرزندانشان جهت گرایش به ورزش خواهد شد.
 
جاویدان از اجرای برنامه‌های ملی ارتقا نشاط و تندرستی زنان و دختران در سال 98 در 21 شهرستان استان آذربایجان شرقی خبر داد و افزود: این برنامه ها در ادامه سال‌های قبل، در هشت محور فراغت بانوان با ورزش، فراغت بانوان شاغل با ورزش، جشنواره دا ویژه زنان روستایی، طرح پارک گام، ورزش های تطبیقی محله محور، جام نشاط و تندرستی، جشنواره پیرامید و طرح قامت‌سنجی زنان و دختران روستایی در بیش از 1000 روستای استان برگزار خواهد شد.
 
رئیس گروه توسعه ورزش بانوان آذربایجان شرقی از میزبانی بیش از 30 اردوی تیم ملی و مسابقات ملی در 15 رشته منتخب آمایش سرزمینی استان در سال 98 خبر داد و اظهار کرد: ضمن تقدیر از عملکرد هیئت‌های ورزشی بانوان با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، امیدوار به کسب نتایج خوبی در بخش المپیاد استعدادهای برتر سال 98 و مسابقات ورزشی هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: