• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-20714-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

تقویت کارگروه‌های استانی تسهیل و رفع موانع تولید در سال 98

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از عزم جدی وزارت صمت برای تقویت کارگروه های استانی تسهیل و رفع موانع تولید برای حل مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی در سال 98 خبر داد .
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسین نجاتی با اشاره به ابلاغیه وزیر صمت به روسای کارگروه‌های استانی تسهیل و رفع موانع تولید، گفت : در این ابلاغیه افزایش سطح اختیارات استان‌ها برای تسریع در تصمیم گیری و تصمیم سازی ها مورد تاکید قرار گرفته است.
 
وی افزود: بر این اساس فهرستی از کارشناسان خبره بانکی استان به ستاد ملی معرفی شدند که پس از نظر رئیس کل بانک مرکزی برای تسریع در اجرای مصوبات مربوط به حوزه پولی و بانکی در استان‌ها بر عملکرد بانک‌ها، موسسات اعتباری و صندوق‌های حمایتی نظارت خواهند کرد .
 
وی همچنین با اشاره به ایجاد سامانه تسهیل توسط ستاد ملی طی هفته‌های پیش رو ادامه داد: به منظور تسهیل ارتباط متقاضیان با ستاد ملی و همچنین شفاف سازی و تسریع در مراحل بررسی پرونده ها سامانه ستاد تسهیل نیز راه اندازی خواهد شد .
 
نجاتی اضافه کرد: با ایجاد این سامانه، نظارت‌های دقیق و کارشناسی بر نحوه عملکرد کارگروه‌ها و همچنین نحوه اجرای مصوبات استانی انجام می‌شود .
 
وی در ادامه به ضرورت افزایش اختیارات استان‌ها در کارگروه‌های تسهیل و رفع موانع تولید اشاره کرد وگفت: در این رابطه مصادیق مشخص و تفویض اختیارهای مورد نیاز هریک از دستگاه‌های اجرایی استان گردآوری و پس از تصویب ستاد ملی، در استان اجرایی می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: