• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-3590-5
  • خبرنگار : 1184
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم بناب :

تلاش دولت ها برای تغییر در سیستم بانکی کشور ناموفق بوده است

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی خبر داد: تلاش دولت هابرای تغییر در سیستم بانکی کشور ناموفق بوده است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ضیاءاله اعزازی در جلسه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان با انتقاد ازعدم همکاری بانک‌ها با تولیدکنندگان و ایجاد اشتغال  اظهارکرد: سودهای دریافتی از سوی بانک‌ها اسفناک است و این نوع مدل بانکداری درتضاد با نظام اسلامی و در شأن مردم ایران نیست.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه بروکراسی ادارات تولید کنندگان را ناراضی میکند، افزود: با همت و تلاش جهادی باید برای رفع این مشکلات تلاش کرد.

اعزازی گفت: اصلاح قانون نظام بانکداری بر عهده دولت و مجلس است و امیدواریم دولت و بانک‌ها مصوبه سال 96 مجلس شورای اسلامی در خصوص اصلاح نظام بانکداری را اجرا کنند.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه با اجرای قوانین حاکم بر بانک‌ها به تولیدکننده‌ها ظلم می‌شود، گفت: با وجودم اینکه در تمام دولت‌ها بر اصلاح ساختار بانک‌ها تأکید شده ولی بانک‌ها همچنان براساس میل خود قوانین را اجرا می‌کنند .

اعزازی با محکوم کردن اقدام اخیرآمریکا درتروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دشمنی آمریکا با مردم ایران هیچ وقت تمامی ندارد و در کجای دنیا سابقه دارد که نیروی رسمی یک کشور را تروریست اعلام کنند.

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما باید در مقابل بیگانگان از منافع مردم خود دفاع کنیم، اظهار کرد: مامی‌خواهیم کشوری مستقل و آباد داشته باشیم و در این راه نیز انقلاب اسلامی ایران دنبال درگیری و اختلاف با هیچ یک از همسایگان خود نیست.

اعزازی یادآور شد : اگر چه بنده شخصاً مخالف برجام بودم. ولی معتقدم باید به تعهدات بین المللی پایبند باشیم و ایران همواره در تمامی تعهدات خود این را به خوبی نشان داده است.

در ادامه این جلسه نیزرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی به همکاری بیشتر و بهتر این سازمان در رفع موانع تولید و پیگیری حل مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان بناب اشاره کرد، و افزود:برای طرح رونق تولید باید برنامه ریزی منظم و تلاش بیشتری انجام گیرد.

حسین نجاتی افزود: تمامی مصوبات جلسه امروز کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بناب  به صورت قانونی لازم الاجرا است.

به گزارش ایسنا: در این جلسه 17 واحد تولیدی به بیان مشکلات واحد های تولید شهرستان پرداختند که با حضور نمایندگان مختلف بانک ها، امور مالیاتی و بیمه موارد بررسی و تصمیم‌گیری‌های لازم انجام شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: