• یکشنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-12014-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

خروج قطار برقی تبریز - دانشگاه شهید مدنی آذربایجان از ریل

تعدادی از دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با ارسال تصاویری به خبرگزاری ایسنا از خروج قطار این دانشگاه از ریل خبر دادند که مدیر کل راه آهن آذربایجان نیز ضمن تایید این خبر، از تلاش برای حل این مشکل تا نیم ساعت دیگر خبر داد. 
  
شاپور اصلانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی در این خصوص گفت: صبح امروز چرخ قطار برقی تبریز به دانشگاه شهید مدنی آذربایجان پس از پیاده کردن مسافران در ایستگاه دانشگاه، حین مانور جابجایی از خطوط جهت بازگشت در سوزن ورودی ایستگاه از ریل خارج شد. 
  
وی افزود: این اتفاق منجر به توقف و بسته شدن ایستگاه شد و برای حل این مشکل به جای لغو سایر قطارها با هماهنگی مسئولان دانشگاه و پس از بررسی و تایید محل در نظر گرفته شده برای پیاده شدن دانشجویان، مسافران را در سر سوزن ورودی (ابتدای سکو) ایستگاه پیاده کردیم. 
  
وی ادامه داد: همکاران در حال تلاش برای بازگرداندن این قطار به مسیر هستند و تا نیم ساعت دیگر قطار مجددا راه‌اندازی می‎شود. 
  
اصلانی خاطرنشان کرد: این قطار متعلق به راه آهن و سرویس دانشگاه شهید مدنی بوده و به عنوان قطار حومه‎ای همه روزه دو رام قطار (یک رام قطار برقی و یک رام قطار ریل باس) در هفت سرویس، دانشجویان را به مقصد دانشگاه شهید مدنی آذربایجان جابجا می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: