• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9712-5590-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

توزیع 30 تن گوشت قرمز وارداتی در اهر


فرماندار اهر از توزیع 30 تن گوشت قرمز وارداتی در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، زاهد محمودی در جلسه ستاد پیشگیری از جرم دادگستری اهر گفت: این مقدار گوشت از طریق پنج فروشگاه معتبر در اختیار شهروندان قرار گرفته است ولی این مقدار پاسخگوی نیاز منطقه نبوده و انتظار داریم مسئولین دست اندرکار با افزایش سهمیه شهرستان، زمینه را برای توزیع بیشتر این مایحتاج ضروری مردم فراهم کنند.

وی گفت: در این شهرستان با پیگیری‌ها و تمهیدات انجام شده در تأمین آرد مورد نیاز نانوایان و هم در عرضه نان هیچ مشکلی وجود ندارد و به نانوایان بدون مجوز نیز مهلت لازم داده شده تا نسبت به اخذ مجوز اقدام نمایند تا مشکلی  برای این افراد نیز پیش نیاید. 

فرماندار اهر به خرید 80 تن شکر با قیمت تجاری برای تأمین نیاز قنادان نیز اشاره کرد و افزود: بزودی 80 تن شکر با قیمت تجاری با اخذ مجوزهای لازم خریداری شده و در روزهای آتی بیش از 40 تن در اختیار قنادان شهرستان قرار خواهد گرفت ومابقی نیز در راستای تنظیم بازار از طریق شبکه‌های توزیع در اختیار مردم قرار می گیرد. 

رئیس ستاد تنظیم بازار اهر در خصوص توزیع برنج وارداتی در این شهرستان نیز افزود: برنج به اندازه کافی و لازم به بازار مصرف از طریق فروشگاه‌های مختلف و با نظارت اکیپ بازرسی و نظارت در سطح شهر توزیع می شود و دراین خصوص هیچ محدودیت و کمبودی وجود ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: