• سه شنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-18514-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

بازنشستگان به گذشته‌ی خود افتخار کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این‌که بازنشستگان به گذشته‌ی خود افتخار کنند، گفت: کسانی همواره سرحال و شاد خواهند بود که به دوران خدمت خود در گذشته افتخار کرده و به آینده‌ امیدوار باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدحسین صومی در آیین تجلیل از بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اظهار کرد: به افرادی که30 سال در واحدهای مختلف دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مردم خدمت رسانی کرده و امروز بازنشسته شده اند، خسته نباشید گفته و از زحمات این عزیزان قدردانی می‌کنیم.

وی بیان کرد: زمانی که انسان از عادت روزمره‌ی زندگی خود خارج می‌شود، پذیرش شرایط جدید برای او بسیار سخت می‌شود.امیدوارم بازنشستگان از دورانی که در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گذراندند لذت برده و اکنون نیز احساس ناکامی نکنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: بازنشستگانی که 30 سال از عمر خود را برای خدمت رسانی به مردم در بخش‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی سپری کردند بهترین همکاران و کارمندان دانشگاه تلقی می‌شوند.

دکتر صومی با بیان این‌که امسال برنامه ریزی کردیم محیط مناسبی برای تامین رفاه بازنشستگان ایجاد کنیم، افزود: قصد داریم با خریداری محیطی چند منظوره، فضایی مناسب برای بازنشستگان فراهم کنیم تا در آن محل تبادل افکار کرده و تجربیات خود را منتقل کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: