• سه شنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-11414-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

اتوبوس‌های شرکت واحد آماده سرویس دهی به هواداران دربی فوتبال تبریز

تماشاگران دربی فوتبال تبریز در لیگ برتر کشور برای حضور در ورزشگاه یادگار امام (ره) این شهر می‌توانند از اتوبوس‌های ناوگان بخش خصوصی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه استفاده کنند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه همچون هفته‌های گذشته، این هفته نیز برای هواداران تیم‌های فوتبال این شهر جهت عزیمت به ورزشگاه یادگار امام (ره) سرویس دهی می‌کند. 
  
بر این اساس، اتوبوس‌های ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت شرکت واحد از طریق مبادی میدان ستارخان، میدان جهاد، چهارراه عباسی، ضلع شرقی پایانه محققی (سه راه امین) و چهارراه طالقانی نسبت به انتقال هواداران دو تیم تراکتورسازی و ماشین سازی به ورزشگاه یادگار امام (ره) اقدام می‌کنند. 
  
مبادی حرکتی این اتوبوس‌ها از طریق دوربین‌های مرکز هوشمند شرکت واحد در حال کنترل بوده و به محض حضور هواداران در ایستگاه‌های تعیین شده، فعالیت اتوبوس‌ها آغاز می‌شود. 
  
دیدار تیم‌های ماشین‌سازی و تراکتورسازی تبریز از چارچوب بازی‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ پنجشنبه شانزدهم اسفند در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: