• سه شنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-6087-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، چشم‌اندازی وسیع بر ظرفیت‌های گردشگری کشور

سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران را چشم اندازی وسیع بر ظرفیت‌های گردشگری کشور، عنوان کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، فرشاد رستمی ضمن بیان اینکه نمايشگاه بين‌المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران، بزرگترين رويداد تخصصي کشور در حوزه صنعت گردشگری است، اظهار کرد: این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا فعالان صنعت گردشگری با ایجاد تعامل و ارتقاء دانش تخصصی خود در این حوزه بتوانند گام های منسجمی را در راستای توسعه این صنعت در کشور بردارند.

رستمی در ادامه با اشاره به اینکه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با رویکرد ایجاد تعامل بیش از پیش بخش خصوصی و دولتی برگزار می‌شود، گفت: دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران با حضور متمرکز و گسترده استان‌ها همراه است که با مشارکت بخش خصوصی فرصت مناسبی برای بهره مندی از ظرفیت های نوین گردشگری هر استان فراهم شده است.

سرپرست معاونت گردشگری استان با اشاره به اجرای برنامه های متنوع جانبی و تخصصی تدوین شده پیرامون دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران، ادامه داد: تدوین صد برنامه جانبی و تخصصی پیرامون نمایشگاه گردشگری تهران رویدادی منحصر به فرد محسوب می‌شود که به واسطه آن فعالان حوزه گردشگری می‌توانند ضمن شرکت و ارائه ظرفیت‌های خود، در راستای تبیین روش‌های جامع و نوین این حوزه مشارکت داشته باشند.

رستمی در پایان با اشاره به برنامه ریزی مناسب برگزاری نمایشگاه در سال جاری، تخصیص فضای متمرکز و گسترده برای استان‌ها در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران را  سیاستی کاربردی در راستای نیل به اهداف توسعه متناسب گردشگری کشور و حفظ اعتدال میان استان ها توسط معاونت گردشگری کشور و اداره کل تبلیغات و بازاریابی گردشگری عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: