• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-6090-5
  • خبرنگار : 1185
  • منبع خبر : ----

ساز‌و کار مبارزه با مشکلات اقتصادی کشور ايجاد شده است

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی گفت: تنش های سنگینی که طی چندماه پیش وارد کشور شده بود و  منجر به بروز مشكلات اقتصادي شده بود به تدریج در حال حل بوده و ساز‌و کار مبارزه با مشکلات اقتصادی ايجاد شده است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجانشرقی، رضا علیزاده در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن ماه شهرستان ورزقان با بیان اینکه دشمنان برای چهل سالگی انقلاب خواب‌های آشفته ای دیده بودند كه تعبیر نشدگفت: ما در طول 40 سال انقلاب اسلامی زحمات و تلاشهای زیادی کشیده ایم ، شهید داده ایم، افتخاراتی کسب کرده ایم و امروزه نیز با وحدت بر مشکلات اقتصادی غلبه خواهیم کرد . 
  
وی گفت: اگر مشکلات اقتصادی سال 98 را با تدابیری که شده و وحدت ملت و مسئولین  پشت سر گذاشته و خنثی کنیم همانند دفاع نظامی در حوزه اقتصادی نيز پیروز‌ شده ایم. 
  
علیزاده گفت: وحدت بی نظیری در شهرستان حاکم است که این امر زبان زد کل استان شده و آرامشی که در شهرستان ورزقان به وجود آمده به دلیل این است که همه به فکر حل امورات و مشکلات منطقه هستند. 
  
نماینده ورزقان اظهارداشت: در کنار این اتفاقات ، در ‌ورزقان ۵ پروژه تامین اعتبارشده کلنگی زنی شد و پروژهای دیگر نیز با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان جهت کلنگ زنی نیز آماده شده است که طی چندماه آینده انجام میگیرند. 
  
وی افزود: در شهرستان ورزقان نزدیک به ۷۰۰۰ میلیارد تومان پروژه ایجاد شده است و همچنین در شهرک صنعتی ورزقان با وجود مشکلات اقتصادی کشور  تعداد واحدهای تولیدی از ۴ به تعداد ۲۰ واحد افزایش یافته است که به همت مردم شریف ورزقان و مسئولین «ورزقان نگین آذربایجان » خواهد شد و پتانسیل های منطقه به اندازه کل پتانسیل استانی ارزش دارند .
  
انتهای پیام

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: