• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-16214-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی:

کنفرانس ملی توسعه اجتماعی در تبریز بر گزار می‌شود

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه کنفرانس ملی توسعه اجتماعی، الزامات، موانع و راهکارها 30 بهمن ماه با مشارکت این اداره کل و دانشگاه تبریز برگزار می‌شود، گفت: :بخش استانی کنفرانس فوق در خصوص توسعه در آذربایجان بوده و با بهره‌مندی از نظرات علمی و تخصصی محققان و مدیران اجرایی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بدر شکوهی در جلسه هماهنگی این کنفرانس، اظهار کرد: سرمایه اجتماعی و توسعه، الگوهای توسعه اجتماعی، دین و توسعه اجتماعی، آموزش عالی و آموزش و پرورش و سبک زندگی و توسعه اجتماعی از محورهای این کنفرانس ملی است.

وی اضافه کرد: تبیین راهکارهای علمی برای مواجهه با آسیب‌های اجتماعی از اهداف برگزاری این کنفرانس بوده و انتظار داریم دانشگاهیان در آن حضور حداکثری داشته و تدابیر لازم را در این مورد اتخاذ کنند.

شکوهی با اشاره به تفاهم نامه بین سازمان امور اجتماعی کشور با وزارت علوم،ت حقیقات و فناوری در زمینه کنترل و کاهش طلاق، متذکر شد: حمایت از ایجاد بازارچه عرضه تولیدات دانشجویی با تاکید بر مشاغل کوچک و دانشجویی از برنامه‌های تفاهم نامه مذکور است و تحت عنوان «نمایشگاه چرتکه » با مشارکت اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز بر پا می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: