• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-14714-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

آذربایجان شرقی، رتبه دوم کشوری اجرای طرح آموزشی ارتقای سواد رسانه‌ای خانواده‌های کارکنان دولت را کسب کرد

استان آذربایجان شرقی رتبه دوم کشوری را در اجرای طرح آموزشی ارتقای سواد رسانه‌ای خانواده‌های کارکنان دولت را کسب کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، بنا به اعلام دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی، در مدت شش ماه اجرای این طرح، این استان با ثبت‌نام بیش از دو هزار نفر از کارمندان دستگاه‌های اجرایی، در جایگاه دوم کشور از نظر تعداد ثبت‌نام کننده قرار گرفت.

طرح آموزشی ارتقاء سواد رسانه‌ای خانواده‌های کارکنان دولت از سوی سازمان امور اجتماعی كشور با بهره‌گيری از مطالعات كارشناسی و سنجش نيازهای مخاطبان، با هدف کاهش آسیب‌های فضای مجازی اجرا می‌شود.

شرکت‌کنندگان در این طرح با نصب نرم‌افزاری تحت عنوان "مجازیار" در گوشی تلفن همراه خود از محتوای آموزشی آن استفاده کرده و در نهایت در آزمون پایان دوره شرکت می‌کنند.

هم‌اكنون بیش از دو هزار نفر از کارکنان استانداری، فرمانداری‌های تابعه و سایر دستگاه‌های دولتی آذربایجان شرقی در این طرح ثبت‌نام و یک‌هزار نفر نیز بعد از نصب نرم‌افزار و فراگیری محتویات آموزشی آن در آزمون شرکت کرده‌اند.

ادارات كل ورزش و جوانان، ميراث فرهنگی و گردشگری، اوقاف و امور خيريه، كتابخانه‌های عمومی، ثبت احوال، تعاون، كار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش فنی و حرفه‌ای، بيمه سلامت، تامين اجتماعی، آموزش و پرورش، بهزيستی، مركز بهداشت، امور اقتصادی و دارايی و كميته امداد استان اداراتی هستند که در اجرای این طرح با استانداری همکاری کرده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: