• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-2186-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران؛

بخش‌های جدید "آنژیوگرافی و آی‌سی‌یو جراحی قلب" بیمارستان شهید محلاتی تبریز افتتاح شد


با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران و جمعی از کارکنان بیمارستان و مسئولان سپاه عاشورا، بخش‌های جدید "آنژیوگرافی و آی‌سی‌یو جراحی قلب" بیمارستان شهید محلاتی تبریز افتتاح شد.

مسئول فنی بخش آنژیوگرافی بیمارستان شهید محلاتی تبریز در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی در این رابطه گفت‌: این دومین دستگاه آنژیوگرافی بیمارستان بوده و بروز‌ترین و پیشرفته دستگاه آنژیوگرافی در سطح خاورمیانه است که قابلیت‌های آنژیوگرافی عروق کرونر و آنژیوگرافی عروق محیطی را دارد.

هادی شیخ‌لو با تاکید بر این‌که از طریق این دستگاه، با توانمندی‌های بیشتر در خدمت بیماران خواهیم بود، گفت: در کنار بیمه‌های نیروهای مسلح به سایر بیمه‌ها نیز خدمت ارائه می‌دهیم.

وی تاکید کرد: اولین دستگاه آنژیوگرافی بیمارستان نیز سه سال پیش در این بیمارستان راه‌اندازی شده بود.

مسئول بخش آی‌سی‌یو جراحی قلب بیمارستان شهید محلاتی تبریز نیز در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این بخش در سال ۹۲ با شش تخت شروع به کار کرد که به علت نیاز و عدم جوابگویی به مراجعان، امروز نیز ۱۳ تخت به بهره‌برداری رسید.

رقیه احمدپور با بیان این‌که تاکنون بیمارانی از استان‌های آذربایجان‌ غربی، اردبیل، زنجان و همچنین از شمال کشور نیز پذیرش کرده‌ایم، افزود: هر ماه ۳۵ الی ۴۰ عمل جراحی قلب انجام می‌دادیم که با ارتقای این بخش، آمار بیماران نیز افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: