• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-5085-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان‌شرقی:

امنیت از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب است

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: اگر بخواهیم دستاوردهای انقلاب را تیتر کنیم، امنیت و پیشرفت‌های عرصه علمی و فناوری از جمله مهم‌ترین دستاوردهاست.
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، محمدرضا پورمحمدی در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان با بیان این‌که امنیت کشور به لطف خدا، رهبری داهیانه فرماندهی کل قوا و مدیون رشادت‌ نیروی‌های نظامی و انتظامی کشور است، اظهار کرد: اگر نیازهای بشری را اولویت بندی کنیم، امنیت دومین نیاز مهم و حیاتی انسان قلمداد می‌شود که حداقل دو وجه فیزیکی و روانی دارد. 
  
استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر این‌که امنیت روانی مهم‌تر از امنیت فیزیکی است، خاطرنشان کرد: مایه مباهات است که امروز نه تنها از بعد فیزیکی امنیت، بلکه در بعد روانی آن نیز در سطح بسیار خوبی قرار داریم و این‌که مردم از بعد روانی نیز احساس امنیت دارند، بسیار ارزشمند است. 
  
وی با بیان این‌که عناصر اصلی که لازمه یک امنیت پایدار است در ناجا پیگیری می‌شود، تشریح کرد: در نیروی انتظامی از بعد فرهنگ‎سازی کارهای بسیار خوبی انجام گرفته است. 
  
وی با اشاره به این‌که امنیتی پایدارتر است که با همراهی مردم به دست آمده باشد و در کشور ما نیز مردم همواره نیروهای امنیتی را همراهی کرده‌اند، گفت: وجه سوم امنیت، مدیون وحدت فرماندهی و تاسی از مراتب است. 
  
پورمحمدی با بیان این‌که آذربایجان‌شرقی علی‌رغم این‌که در موقعیت جغرافیایی و قومیتی ویژه‌ای قرار گرفته اما از لحاظ امنیت در شرایط بسیار خوبی قرار دارد، گفت: وحدت بین نیروهای نظامی و انتظامی استان در سطح بسیار خوبی است. 
  
وی تاکید کرد: سردار حسنخانی در جریاناتی که در سال‌های اخیر در کشور و به تبع آن در استان وجود داشت، به جد نیروی انتظامی استان را فرماندهی کرده و به خوبی به وظایف خود عمل کردند، که قدردان زحماتشان هستیم. 
  
وی افزود: طبق شنیده‌ها سردار عبدی هم همواره منشا اثرات خوبی بوده و اطمینان داریم که مراتب کار فرماندهی انتظامی استان را به شایستگی ادامه خواهند داد. 
  
طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و کشوری و همچنین پرسنل خدوم نیروی انتظامی استان، از زحمات سردار محسن حسنخانی تقدیر به عمل آمده و "سردار حسین عبدی" به عنوان فرمانده جدید انتظامی آذربایجان‌شرقی معارفه شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: