• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-2086-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

معاون جدید فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر میر رضا مجیدی، رئیس دانشگاه تبریز، دکتر سجاد توحیدی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز به سمت معاون فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه منصوب شد . 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در حکم انتصاب دکتر توحیدی آمده است: با توجه به سوابق و تجارب ارزنده و مراتب تخصص و تجارب جناب عالی و به استناد مفاد ماده 5 از آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها، به موجب این حکم، با حفظ سمت آموزشی و اجرایی به مدت دو سال به سمت سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز تعیین می شوید . 
  
امید است با اتکال به خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران و صاحب نظران در عرصه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در حسن انجام این مسئولیت خطیر موفق و موید باشید . 
  
سجاد توحیدی، فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف و عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز است و چاپ 35 مقاله در مجلات ISI و علمی پژوهشی، ارایه 26 مقاله در همایش های ملی و بین المللی، تالیف یک جلد کتاب و مشارکت در انتشار دو جلد کتاب، مشاور فرهنگی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر و مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز و ... از جمله سوابق علمی و اجرایی وی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: