• سه شنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-3684-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

عیدی مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر واریز شد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی از واریز عیدی مستمری‌بگیران این صندوق در سراسر کشور خبر داد . 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد نظری در جمع مردم روستای خاصبان ایلخچی با بیان اینکه در مجموع عیدی 93 هزار مستمری بگیران صندوق شامل مستمری‌بگیر بازنشسته، مستمری‌بگیر از کارافتاده و مستمری‌بگیر بازمانده در سراسر کشور به حساب شان واریز شده، اظهار کرد: 15 هزار و 242 خانوار از مستمری بگیران صندوق مربوط به استان آذربایجان شرقی هستند . 
  
وی همچنین مبلغ واریزی به حساب مستمری بگیران از بابت عیدی سال 98 را 400 هزار تومان و در مجموع 360 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: کسانی که مستمری شان در نیمه اول سال برقرار شده، عیدی کامل و مستمری بگیرانی که احکام شان در نیمه دوم سال صادر شده 250 هزار تومان عیدی دریافت کرده اند . 
  
شایان ذکر است در برنامه میز خدمت صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و روستاییان که عصر امروز در روستای خاصبان شهرستان اسکو برگزار شد، مدیر و کارشناسان صندوق از نزدیک در جریان مشکلات بیمه ای روستاییان قرار گرفته و نسبت به حل و ارایه راهنمایی های لازم اقدام کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: