• سه شنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-5187-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

استقبال از چهلمین بهار انقلاب با رونمایی از سه پوستر جشنواره فرهنگی و هنری در تبریز

ا حضور هنرمندان برجسته رشته های موسیقی، خوشنویسی و نگارگری از پوستر «دومین جشنواره‌ بین‌المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه»، «کنگره ملی علمی هنری میرعلی تبریزی» و «جشنواره ملی نگارگری با محوریت بزرگداشت سلطان محمد تبریزی» رونمایی شد . 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ​ محمد محمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم، ، با ارائه آمار و عملکرد این اداره در دهه‌های اخیر در حوزه فرهنگ و هنر، از هنرمندان همراه این جریان فرهنگی و هنری اصیل قدردانی کرد . 
  
در ادامه کله‌جاهی، هنرمند برجسته خوشنویسی استان، ضمن تشکر از توجه ویژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در همراهی با هنرمندان و حضور در مراسم و برنامه‌های برگزار شده و حمایتهای ویژه وی، خواهان تسری این نگاه به کل مسئولین استانی شد . 
  
محمدپور در این آیین ضمن اعطای ابلاغیه و حکم دبیری جشنواره‌های مذکور به غلامرضا میرزازاده به عنوان دبیر دومین جشنواره‌ بین‌المللی موسیقی دفاع، مقاومت و حماسه، یونس نصیری به عنوان دبیر کنگره ملی علمی هنری میرعلی تبریزی واضع خط نستعلیق و رحیم چرخی به عنوان دبیر جشنواره ملی نگارگری از پوسترهای این جشنواره‌ها به همراه هنرمندان رونمایی کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: