• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-4090-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

بهره مندی 100 درصدی جمعیت هریس از گاز طبیعی تاپایان سال 98


رئیس اداره گاز شهرستان هریس از بهره مندی 100 درصدی جمعیت این شهرستان تا پایان سال 1398 خبر داد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسن رنجبر در جمع خبرنگاران گفت: با شروع عملیات گازرسانی به صنایع جاده قدیم «خواجه - تبریز» علاوه بر برخورداری تمام کوره‌های آجرپزی منطقه، بقیه صنایع این مسیر هم در سال 98 تحت پوشش گاز طبیعی قرار می‌گیرند. 

وی افزود: شهرستان هریس از نظر تامین گاز به واسطه توسعه خطوط ، تعمیر، نگهداری، تقویت خطوط و ایستگاه‌های در یک شرایط مناسب در سطح استان قرار دارد. 

رئیس اداره گاز شهرستان هریس در ادامه گفت: در راستای گازرسانی به نقاط مختلف شهرستان هریس از سال 74 با احداث 800 کیلومتر خطوط انتقال، تغذیه و شبکه توزیع و 16 ایستگاه تقلیل فشار در سطح شهرستان و برخورداری شهرک صنعتی بیلوردی و ناحیه صنعتی زرنق و 47 واحد صنعتی عمده در مجاورت اتوبان تبریز - اهر و هفت جایگاه سی ان جی، گازرسانی به 5 شهر و 80 روستا 100 درصد خانوار شهری و 98 درصد خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی برخودار شده‌اند. 

رنجبر از گازرسانی به نیروگاه هریس نیز خبر داد و افزود: با اتمام خط انتقال گاز این نیروگاه و اتمام مراحل پایانی احداث ایستگاه مترینگ، این نیروگاه در سال 98 و اوج پیک مصرف برق، وارد مدار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: