• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-1486-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

در دانشگاه تبریز

جشنواره درون دانشگاهی رویش به کار خود پایان داد

جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه تبریز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. 
  
به گزارش ایسنا، آذربایجان شرقی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز در این مراسم گفت: جشنواره درون دانشگاهی رویش از بهترین جشنواره‌هایی بود که با مشارکت و استقبال پرشور دانشجویان در آذرماه سال جاری برگزار شد و امیدوارم در سطح کشور نیز شاهد درخشش بیش ‌از پیش کانون‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه باشیم. 
  
محمدرضا حسین زاده با بیان این که استفاده از ظرفیت دانشجویان در برگزاری کارهای جمعی، همیشه با نتیجه خوبی همراه بوده است، افزود: برقراری چنین برنامه‌هایی بدون مشارکت دانشجویان، نتایج و دستاوردهای درخشانی  را به همراه نخواهد داشت. 
  
مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز نیز در این نشست، ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی، کارشناسان فرهنگی و اعضای کانون‌های فرهنگی گفت: این جشنواره با تشکیل کارگروه‌های مستندسازی، اطلاع‌رسانی و تبلیغات، کارگروه فضاسازی محیطی، جمع‌آوری اطلاعات، کارگروه طرح و ایده، کارگروه تولید محتوا، تدارکات و آماده‌سازی، کارگروه راهنمایی و انتظامات، تجربه خوبی در رسیدن به اهداف تعیین شده و جذب مخاطب کسب کرده است. 
  
سجاد توحیدی اضافه کرد: جشنواره درون دانشگاهی رویش توسط پنج نفر در دو بخش داوری شد و بخشی از این داوری مربوط به بازدیدهای میدانی از نمایشگاه بود و بخش دیگر مربوط به کانون برگزیده دانشگاه و جدا از بخش نمایشگاهی بود و یکی از کانون‌ها بر اساس عملکرد سالانه، رتبه برتر را در این زمینه کسب کرد. 
  
در پایان این مراسم، با اهداء لوح از کانون‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی برتر و شایسته تقدیر در بخش‌های ایده، غرفه آرایی، کار گروهی، جذب مخاطب و محتوای غرفه از غرفه‌ها و کانون‌های فرهنگی هنری و اجتماعی برتر تقدیر شد و  برگزیدگان به دبیرخانه جشنواره ملى رویش معرفی شدند. 
  
بر اساس عملکرد یک ‌ساله، کانون شعر و ادب دانشگاه تبریز به ‌عنوان کانون برتر دانشگاه انتخاب شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: