• شنبه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-4185-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان شرقی خبر داد

بهره برداری از 2000 پروژه عمرانی با 2000 میلیارد تومان اعتبار در دهه فجر

استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح بیش از دو هزار پروژه عمرانی، خدماتی و زیربنایی در استان همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه ها افزون بر دو هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری ریالی و 94 میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی صورت گرفته است . 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی افزود: در این دهه همچنین عملیات اجرایی 21 پروژه دیگر از جمله چند ناحیه و شهرک صنعتی در سطح استان آغاز می شود .                             
  
وی با اشاره به اینکه بخش خصوصی، شهرداری ها و دهیاری ها در اجرای پروژه های عمرانی مشارکت داشته اند، افزود: از مجموع پروژه های قابل افتتاح استان در دهه فجر، 1100 پروژه در مناطق روستایی اجرا شده است .                                
  
استاندار آذربایجان شرقی همچنین از افتتاح 20 پروژه صنعتی و 53 واحد تولیدی با سرمایه گذاری شش هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی خبر داد و گفت: چند پروژه ارزشمند در بخش معدن اجرا شده است .    
              
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سال های گذشته بیشترین سرمایه گذاری در بخش صنعت استان انجام شده و به عنوان مثال در حال حاضر 35 درصد قطعات مورد نیاز صنایع خودروسازی کشور در آذربایجان شرقی تولید می شود .        
             
پورمحمدی در ادامه با بیان اینکه اشتغال و محیط زیست دو اولویت اصلی مدیریت استان است، گفت: اشتغال به عنوان موتور محرکه تمام بخش ها و مسائل زیست محیطی به عنوان زیرساخت زندگی سالم و توسعه پایدار به طور جدی مورد توجه خواهد بود .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: