• یکشنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-885-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با ایسنا:

عملیات اجرایی راه آهن «بستان آباد - سراب» با حضور رئیس مجلس آغاز می‎شود

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی از آغاز عملیات اجرایی راه آهن «بستان آباد - سراب» با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد. 
  
محمد وحدتی هلان در گفت‌‎وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی در تشریح این خبر گفت: را‌ه‌آهن «بستان آباد - سراب» 77 کیلومتر طول داشته و در آینده تا اردبیل و قفقاز ادامه می‌یابد، عملیات اجرایی 15 کیلومتر از این پروژه با تخصیص اعتباری بالغ بر 55 میلیارد تومان، دهم بهمن ماه، آغاز می‎شود. 
  
وی با بیان این که تکمیل این پروژه در سال‎های آینده نیز با تخصیص اعتبار ادامه خواهد داشت، بیان کرد: با توجه به شرایط اقلیمی آذربایجان شرقی، سردی بیش از حد هوا باعث شد تا پروژه راه آهن بستان آباد به اتمام نرسد. 
  
وی بیان کرد: بنا بود که این پروژه تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد، اما با توجه به تکمیل نشدن پروژه، تصمیم گرفته شد تا پروژه نیمه تمام به بهره‎داری نرسد.
  
نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از طرفی نیز جذب اعتبار برای پروژه به بهره‌برداری رسیده، سخت است. 

وی در پایان از بهره‌برداری راه آهن بستان آباد تا هفته دولت سال آینده خبر داد و متذکر شد: بر اساس بازدید اخیر از پروژه راه آهن بستان آباد، آقای استاندار معتقد بود که پروژه تا اردیبهشت ماه سال آتی به بهره‌برداری می‌رسد، اما به بهره‌برداری رسیدن آن تا هفته دولت، قطعی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: