• یکشنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-1284-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی:

کمبودی برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه در بحث تأمین کالاهای اساسی کمبودی وجود ندارد، گفت: در طول ماه‌های گذشته دولت تلاش کرده است تا  با وضع قوانین مختلف به ایجاد تعادل در بازار کمک کند و این روند ادامه‌دار خواهد بود و مردم و اصناف نباید  نگرانی از بابت کمبود کالای اساسی داشته باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علی جهانگیری در اجلاس اتاق اصناف استان اظهار کرد: انتظار می‌رود به‌منظور کنترل بازار، اتاق اصناف نیز تعداد بازرسان خود را افزایش داده و نسبت به موضوع نظارت جدی‌تر ورود کند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان در ایجاد جنگ اقتصادی گفت: دشمن تلاش می‌کند تا باهدف قرار دادن اقتصاد تعادل جو روانی جامعه را به هم بزند و از این طریق سیستم را از درون ناراضی کند .

وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی کشور باثباتی است  اما همیشه هستند کسانی که درصدد آسیب باشند و مردم آگاه ما باید با شناخت دقیق این دسیسه‌ها محکم‌تر و منسجم‌تر از همیشه عمل کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی، حضور جدی اصناف در عرصه‌های مختلف انقلاب را مورد تأکید قرارداد و گفت: متأسفانه تورم ناشی از انتظارات تورمی در کشور ما بالاست و برای کاهش این انتظارات اصناف می‌توانند نقش برجسته‌ای داشته باشند.

جهانگیری، با تأکید بر نقش اصناف در تعادل جو روانی جامعه یادآور شد : اصناف همیشه حامی قشر محروم بودند و امروز نیز همچون گذشته نیازمند همراهی دولت و اصناف برای حمایت از اقشار کم برخوردار هستیم .

وی ادامه داد: امروز در جبهه اقتصادی قرار داریم و دشمن این عرصه را مورد هدف قرار داده است و اگر رعایت حال همدیگر را کرده و باانصاف رفتار کنیم خواهیم توانست از این گذر نیز با موفقیت عبور کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: