• شنبه ۶ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-986-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

«کارگاه آموزشی فرهنگ‌ سازمانی و ارتباطات اثربخش» در سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار شد

«کارگاه آموزشی فرهنگ‌ سازمانی و ارتباطات اثربخش» با تدریس دکتر علی اسداللهی و با حضور جمعی از کارکنان در سالن جلسات سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار شد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، دکتر اسداللهی در این کارگاه آموزشی فرهنگ سازمانی را یک سری پیش‌فرض‌های بنیادی دربارۀ ارزش‌ها، باورها، هنجارها و نمادها دانست که به عضویت سازمان معنا می‎بخشد. 
  
وی در ادامه به راهکارهای رسیدن به موفقیت در ارتبطات اشاره کرده و هر یک از راهکارهای را با بیان مثال‌هایی مورد بررسی قرار داد. 
  
اسداللهی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر استفاده‌ی موثر از فرصت‌های پیش رو جهت رسیدن به موفقیت، گفت: در قرآن کریم چهار نوع فرصت برای انسان مطرح شده که باید دو مورد "فرصت‌یاب و فرصت‌ساز" را در زندگی به کار گرفته و از دو مورد بعدی "فرصت طلب و فرصت سوز" دوری کنیم. 
  
وی در خاتمه به راه‌های موفقیت در امور از دیدگاه آیت‌الله مرعشی نجفی پرداخته و هر یک از این راهکارها را مورد بررسی قرار داد.

لازم به ذکر است، به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان آذربایجان شرقی، کارگاه‌های آموزشی مرتبط جهت ارتقای سطح دانش تخصصی جهادگران دانشگاهی برنامه ریزی و اجرا می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: