• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-26814-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

شهردار تبریز خبر داد

یکی از خیابان‌های تبریز به نام "پرستار" نام گذاری می‌شود

شهردار تبریز از نام گذاری یکی از خیابان‌های تبریز به نام "پرستار" خبر داد و گفت: خدمات رسانی به این قشر زحمت کش باید وارد فاز جدی‌تری شود و با کمال میل این موضوع را در دستور کار شورای نامگذاری قرار می‌دهیم. 

 به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر در مراسم بزرگداشت پرستاران استان عضو خانه کارگر با تاکید بر اهمیت شغل پرستاری، افزود: علی رغم رکود اقتصادی و معضلات اشتغال، باز هم میزان تمایل به پرستاری کم بوده و این نشانگر ویژگی طاقت فرسایی این شغل است. 

وی افزود: روز پرستار به مناسبت تولد حضرت زینب (س) و رشادت‌های ایشان در روز عاشورا و شکیبایی در روزهای بعد از واقعه کربلا، نامگذاری شده است و پرستاران در تمامی مراحل خدمت رسانی خود از آن حضرت الگو گرفته‌اند و این خصیصه ارزشمند حائز قدردانی است. 

 شهردار تبریز بیان کرد: قدردانی از شغل پرستاری و زحمت کشان این عرصه وظیفه تمامی اقشار جامعه است و شهرداری تبریز برای ارج نهادن به مقام پرستار خیابانی به همین نام در تبریز نامگذاری می‌کند. 

 وی ادامه داد: پرستاران تنها قشری از جامعه هستند که بیماران، مراجعین آن‌ها هستند و باید با صبر و شکیبایی به خدمت رسانی آن‌ها بشتابند. 
وی یادآور شد: قرابت و منزلت شغل پرستاری در نزد خداوند آنچنان ارزشمند است. 

 گفتنی است این مراسم با حضور ایرج شهین باهر شهردار تبریز، کریم صادق زاده عضو شورای اسلامی تبریز و دبیر خانه کارگر استان، پورفتحی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز، کارکن مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران، پاشاچینی ریاست روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی و پرستاران عضو خانه کارگر برگزار شد، در این مراسم 43 پرستار نمونه مورد قدردانی قرار گرفتند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: