• پنجشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-26114-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

بهترین جشن برای ٤٠سالگی انقلاب تبیین دستاوردهاست

نمانیده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان این‌که بصیرت مردم قم باعث شد مردم تبریز در چهلم قیام مردم قم حرکت طوفانی ایجاد کنند، گفت: بهترین جشن برای چهل سالگی انقلاب، تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم در دومین جشنواره رسانه ای ابوذر، اظهار کرد: در جامعه امروزی رسانه‌ها نقش بسیار ارزشمندی در ایجاد نشاط دارند؛ از این رو باید اصحاب رسانه تلاش کرده و  امید را در بین آحاد مردم ایجاد کنند.

وی افزود: یکی از آن رسانه‌ها، فضای مجازی است که باید حساسیت زیادی در این زمینه داشته باشیم، چراکه این فضا می‌تواند در راستای مقابله فرهنگی با شبهات فکری دشمنان و در مقابله با جنگ نرم دشمن نیز نقش مهمی ایفا کند.

وی با بیان این‌که در فضای مجازی می‌توان شبهاتی در رابطه با اسلام و نظام را به قاطعیت پاسخ داد، ادامه داد: خارج شدن از تلگرام زمینه را برای خالی کردن نیروهای انقلابی فراهم کرده است؛ به طوری‌که با خارج شدن ما از این فضا دشمن به مراتب ورود بیشتری به این زمینه داشته است.

حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با فضای مجازی، متذکر شد: از طریق فضای مجازی می‌توان در مقابل دشمن، فعالیت‌های بسیار مهمی را انجام داد.

وی خاطرنشان کرد: اهالی قلم باید سوالات خود را با متانت پرسیده و به جای تخریب مطالبه گری کرده و امیدواری را به جامعه تزریق کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: