• چهارشنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-3990-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

بخشدار مرکزی هشترود:

زنان در پیشبرد اهداف نظام نقش بسزایی دارند

بخشدار مرکزی هشترود با بیان اینکه زنان در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران نقش بسزایی دارند، گفت: بانوان در تمامی حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و ... فعالیت دارند و  60 درصد ظرفیت دانشگاه‌ها مربوط به بانوان است. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رقیه زارعی در جلسه بانوان منتخب هشترود خاطر نشان کرد: بانوان هشترودی در سالهای گذشته مورد بی مهری مسئولان واقع شده بودند اما از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید به زنان هم فرصت داده شده و بعضی از بانوان در پست های مدیریتی گنجانده شده اند. 

وی افزود: بانوان هشترودی مانند سایر زنان ایرانی حضور پر رنگی در کلیه مراسمات ملی و مذهبی دارند، از این رو دشمن سعی می‌کند با اشاعه فرهنگ غربی، تقدس زن را از بین ببرد و زنان را به زمان طاغوت برگرداند. 

نائب رئیس شورای شهر هشترود نیز در این جلسه گفت:  مسئولان هشترودی می توانند با مشارکت زنان،راه توسعه را در پیش گیرند و مشکلات موجود را از میان بردارند و به توسعه نسبی برسند. 

 زهرا عباس نژاد یادآور شد: زنان هشترودی باید در جهت ریشه کن کردن آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه پیشقدم باشند و در جهت زدودن بدی های موجود در اجتماع تلاش کنند. 

وی با بیان اینکه اصلاح و تغییر باید از خانواده ها شروع شود، خاطر نشان کرد: شورای شهر هشترود در جهت از بین بردن آسیب های اجتماعی آماده همکاری با کلیه افراد جامعه بخصوص بانوان است و در این راه کارگروه هایی را تشکیل داده است. 

وی اظهار کرد: تمامی بانوان هشترودی می‌توانند در همه حوزه ها صاحب نظر باشند و مشارکت سیاسی در جامعه برای زنان نباید تبدیل به آرزو شود. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: