• چهارشنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-24414-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

اداره آموزش و پرورش شهرستان بستان آباد، دستگاه برتر اجرایی آذربایجان شرقی شد

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بستان آباد گفت: بر اساس ارزیابی‌های به عمل آمده، اداره آموزش و پرورش این شهرستان به عنوان فعال‌‌ترین دستگاه اجرایی آذربایجان شرقی در زمینه برنامه‎های غنی سازی اوقات فراغت استان، شناخته شد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، احمد امیر هوشنگی با اشاره به اهمیت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، اظهار کرد: برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان فرصتی برای تکمیل فعالیت‌های آموزشی و پرورشی است . 
  
وی ادامه داد: امیرهوشنگی گفت: دانش افزایی، مهارت یابی، تقویت روحیه مذهبی، فرهنگی و هنری دانش آموزان از جمله دستاوردهای تربیتی شاخص کلاس‌های غنی سازی اوقات فراغت برای دانش آموزان است . 
  
وی با بیان این که برنامه اوقات فراغت تابستان ۹۷ در راستای شعار سال مبتنی بر «حمایت از کالای ایرانی و مهارت آموزی» و با هدف زمینه سازی برای کار آفرینی و اشتغال، برگزار شد، افزود: کل مدارس منطقه در این طرح که از اوایل تیر ماه شروع شد و تا ۱۵ شهریور ماه نیز ادامه داشت، فعال بودند. 
  
امیر هوشنگی در ادامه از جذب ۴۰ درصد از دانش آموزان منطقه به تعداد ۵۵۰۰ نفر در ۱۵۰ پایگاه که در بین آن‌ها پایگاه‌های ویژه اعم از دو پایگاه ورزشی، یک پایگاه کانون تربیتی و دو پایگاه دانش آموزان استثنایی نیز وجود داشت، خبر داد و گفت: طرح هجرت بسیج با محوریت رسیدگی به مدارس مناطق محروم در دو مدرسه با مشارکت سپاه ناحیه شهرستان بستان آباد برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: