• چهارشنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-11088-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

چهارمین دوره مسابقات قرآنی ورزشکاران، جوانان و کارکنان وزارت ورزش و جوانان برگزار می‌شود


معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: چهارمین دوره مسابقات قرآنی ورزشکاران، جوانان و کارکنان وزارت ورزش و جوانان برگزار می‌شود.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان ‌شرقی، امیر تقی‌زاده با اعلام این خبر، اظهار کرد: طبق روال سال‌های قبل، مسابقات قرآنی ویژه ورزشکاران، جوانان و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان در بخش‌های قرائت تحقیق، حفظ یک جزء، حفظ 10 جزء، حفظ کل قران و فهم زبان قران برگزار می‌شود.
 
وی ادامه داد: این مسابقات برای ورزشکاران در کلیه رده های سنی، برای جوانان در رده سنی 15 تا 29 سال و برای کارکنان ادارات ورزش و جوانان با وجود حکم کارگزینی امکان‌پذیر است.
 
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان افزود: طبق آیین نامه این مسابقات، ورزشکاران عضو تیمهای ملی از حضور در مرحله استانی معاف بوده و مستقیما به مرحله کشوری راه پیدا می کنند. همچنین برای حضور شرکت کنندگان در مرحله کشوری، کسب حداقل 70 امتیاز ضروری است.
 
گفتنی است؛ مهلت ثبت نام برای شرکت در چهارمین دوره مسابقات قرانی ورزشکاران، جوانان و کارکنان وزارت ورزش و جوانان تا سی ام دی ماه می باشد. علاقه مندان به شرکت در این مسابقات می توانند از طریق سایت زیر اطلاعات بیشتری کسب کنند:انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: