• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-9088-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

واکنش متفاوت سرمربی تراکتورسازی به جذب ستاره پیشین میلان

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی هیچ‌وقت وابسته به یک بازیکن نبوده و نخواهد بود و کنستانت می‌تواند در کنار بازیکنانی چون مهدی‌پور، نقی‌زاده و اسماعیلی‌فر به تیم ما کمک کند.

به گزارش ایسنا به نقل سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، محمد تقوی درباره شرایط تمرین تیمش در تعطیلات نیم فصل گفت: من امروز از نوع تمرین بچه‌ها کاملاً راضی بودم. بعد از بازی با فولاد خوزستان که از دست‌شان ناراحت بودم، به‌خوبی تمرین کردند چراکه ما اجازه نداریم تحت هیچ شرایطی در خانه امتیاز از دست دهیم و تمرین چند روز اخیر نشان‌دهنده این بود که بچه‌ها برای جبران تلاش می‌کنند.

او افزود: تیم ما در حال تکمیل شدن است و امروز یک بازیکن جدید به تبریز می‌آید تا در تمرینات تیم حضور پیدا کند. کنستانت یک بازیکن کاملاً حرفه‌یی است و در کنار سایر بازیکنان ما می‌تواند به تیم کمک زیادی بکند و به موفقیت او در این تیم ایمان دارم. مطمئنم بازیکنانی مثل او که رفتار حرفه‌یی دارند می‌توانند به تیم کمک کنند.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: تراکتور هیچ‌وقت وابسته به یک بازیکن نبوده و نخواهد بود و کنستانت می‌تواند در کنار بازیکنانی چون مهدی‌پور، نقی‌زاده و اسماعیلی‌فر به تیم ما کمک کند. ما مجموعه‌ای از نفرات هستیم که باید در کنار هم یک تیم خوب را تشکیل دهیم و با قدرت در نیم‌فصل دوم ظاهر شویم.

تقوی تصریح کرد: سطح توقع از تیم بالاتر رفته است و به همه بچه‌ها گفته‌ام که نباید تحت هیچ شرایطی در نیم‌فصل دوم در خانه امتیاز از دست بدهیم و بیرون از خانه هم باید بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم.

وی تأکید کرد: یکی دو بازیکن جدید دیگر به‌زودی به تیم ما اضافه می‌شود و پس‌ از آن یک اردو برگزار می‌کنیم که به آمادگی کامل برسیم تا در نیم‌فصل دوم قدرتمندتر ظاهر شویم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: