• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-3190-5
  • خبرنگار : 1184
  • منبع خبر : ----

تغییرات مدیریتی در دانشگاه بناب ادامه دارد

در پی تغییرات گسترده مدیریتی در دانشگاه بناب، مدیر جدید دانشجویی این دانشگاه نیز منصوب شد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در حکمی از سوی دکتر حسین پیری رییس دانشگاه بناب، دکترجواد یک رنگ به سمت مدیر دانشجویی، این دانشگاه منصوب شد و از زحمات دکتر فریبرز رحیمی، مدیر سابق قدردانی شد. 

این تغییرات در حالی در دانشگاه بناب اتفاق می‌افتد که حسین پیری بعد از شروع بکار خود در سمت ریاست دانشگاه از مهرماه امسال، 12 انتصاب جدید  بعد از عمر تقریبا یکساله مسئولان و مدیران قبلی در دانشگاه بناب انجام داده است. 

در این انتصابات، دکتر مهدی حاتمی به عنوان معاون دانشجویی، علیرضا شعیبی به عنوان مدیر حقوقی، رضاعبدی به عنوان مدیر آموزشی، ویدا خلیلی به عنوان مدیر پژوهشی، داود جهانی به عنوان سرپرست گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت، الهام شکری به عنوان مشاور رئیس در امور زنان و خانواده، منیره نصرتی به عنوان سرپرست دبیرخانه جذب اعضای هیات علمی، جعفر پورصمد به عنوان معاون اداری و مالی دانشگاه، یحیی نقی مقدم پور به عنوان مدیر مالی، اسد مجتبی پور به عنوان مدیر اداری و سجاد هاشمی به عنوان معاون آموزشی منصوب شده اند . 

به گزارش ایسنا: بیش از 2 هزار و 500 دانشجو در 24 رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای در دانشگاه بناب مشغول به تحصیل هستند . 

شهرستان 143 هزار نفری بناب در 110 کیلومتری جنوب استان آذربایجان‌شرقی واقع شده و این شهرستان دارای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی متعددی از جمله دانشگاه بناب، آزاد اسلامی واحد بناب، پیام نور مرکز بناب، دانشکده آب و برق، دانشکده سلامت، دانشکده علمی کاربردی شهرداری و نیز حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) است که  به شهر حوزه و دانشگاه نیز مشهور است .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: