• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-2087-5
  • خبرنگار : 1132
  • منبع خبر : ----

برگزاری عصر شعر به همراه نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی در دیار شهریار

عصر شعر و داستان انجمن ادبی استاد شهریار به همراه نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی با حضور شاعران، نویسندگان و علاقه مندان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستان آباد برگزار شد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مدیر انجمن ادبی استاد شهریار بستان آباد هدف از تاسیس این انجمن و برگزاری این نشست های ادبی را نقد و بررسی اشعار و متون ادبی اعضای انجمن، برگزاری دوره های مختلف در رشته های شعر و داستان نویسی، برگزاری شب شعر و نیز برنامه های مختلف، کمک و تسهیل در چاپ کتاب های اعضای انجمن، رشد و ارتقاءسطح آگاهی ادبی و استعداد یابی و حضور در عرصه های ادبی و جشنواره های ملی عنوان کرد. 
  
حسین کوهستانی با اشاره به این که انجمن ادبی استاد شهریار بستان آباد در دهه هفتاد به همت جمعی از شعرای شهرستان بستان آباد تاسیس و ثبت رسمی شده است، گفت: برگزاری همایش ادبی عارف و شاعر نامی آذربایجان عاشیق خسته قاسیم، همایش یک روز با حیدربابا و ده ها شب شعر در مناسبت های مختلف از اقدامات برجسته انجمن ادبی استاد شهریار بستان آباد است. 
  
همچنین نمایشگاه آثار خوشنویسی و نقاشی اردشیر هدایتی در سالن نمایشگاه های این اداره برپا شده است. این نمایشگاه همه روزه تا ۱۷ دی ماه  از ساعت 8 تا 16 آماده بازدید عموم علاقمندان  به حوزه فرهنگ و هنراست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: