• چهارشنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-1784-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز خبر داد

کاهش پیک بار 30 درصدی صنایع در برق تبریز

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، کاهش 30 درصدی مصرف برق صنایع بالای یک مگاوات و  تغییر ساعات کار شهرک‌های صنعتی را از جمله طرح‌های اجرایی برای کاهش پیک مصرف  برق تابستان سال 98 عنوان کرد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، عادل کاظمی برنامه های ابلاغی شرکت توانیر را جهت گذر از پیک تابستان سال 98 بدون خاموشی تشریح کرد و گفت: در راستای کاهش پیک بار در تابستان سال 98، شناسایی مشترکین پر مصرف در تعرفه‌های مختلف، کاهش 30 درصدی بار مشترکین یک و بالای یک مگاوات در ساعات اوج بار 13 الی 17، هماهنگی با  شهرک‌های صنعتی برای انتخاب یکی از برنامه‌های تعیین ساعت کار از 6 صبح الی 13، جابجائی روزهای تعطیل ( پنج شنبه و جمعه) با دو روز دیگر کاری در هفته ، قطع بار چهار ساعته چاه‌های کشاورزی،  استفاده از مولد‌های خود تامین ، سرویس کولرهای آبی و ...از جمله اقداماتی است که در شرکت توزیع نیروی برق تبریز در حال برنامه ریزی جهت اجرا قرار گرفته است. 
  
وی در خصوص تغییر ساعات کار ادارات در تابستان سال آتی بیان کرد: مکاتبه با استانداری آذربایجان‌شرقی برای تغییر ساعات کار ادارات در استان و اخذ مجوز‌های لازم برای قطع برق اداراتی که بعد از اتمام ساعات کاری اداری همچنان مصرف دارند، انجام شده است . 
  
وی با اشاره به استفاده از مولدهای خود تامین اظهار کرد: شناسایی کلیه مولد‌های قابل بهره‌برداری به تفکیک مشترکین صنعتی، عمومی، اداری، تجاری و شناسایی کلیه مولدهای با قابلیت اتصال به شبکه، در دستور کار قرار گرفته است. 
  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با تاکید بر طرح سرویس رایگان کولرهای آبی، بیان کرد: شناسایی کولر‌های آبی با عمر بالای 5 سال توسط مشترکین دیماندی اداری و مشترکین خانگی پر مصرف در دستور کار این شرکت قرار دارد. انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: