• سه شنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-2490-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

ایحاد پارک بزرگ شهر در هشترود

شهردار هشترود از ایجاد پارک بزرگ شهر به مساحت پنج هکتار در محدوده گلزار شهدای گمنام  این شهر خبر داد.      

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سلمان محمدی در جلسه رسیدگی به وضعیت مبلمان شهری که در دانشگاه پیام نور مرکز هشترود برگزار شد خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه شهرستان هشترود با کمبود فضای سبز مواجه است  و فضایی برای تفریح شهروندان وجود ندارد؛ شورا و شهرداری در نظر دارد با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال یک پارک با تمامی امکانات رفاهی در محدوده گلزار شهدای گمنام ایجاد کند.  

وی افزود: شهرداری هشترود در خصوص زیبا سازی شهر از تمامی صاحب نظران در حوزه شهری دعوت به عمل می آورد تا با شهرداری همکاری کرده و طرح های خود را به دبیر خانه شهرداری ارسال کنند و از جوایز ارزشمند برخوردار شوند.  

وی اظهار کرد: ما می‌خواهیم سیستم شهری هشترود را هوشمند کرده و چهره شهر را بهسازی کنیم.     

رئیس شورای اسلامی هشترود نیز در این جلسه گفت: برای بهسازی چهره شهر باید یک کارگروه ویژه تشکیل شود و از نظرات دانشگاهیان، مهندسان، طراحان و صاحب نظران در حوزه جغرافیای شهری استفاده شود.      

یوسف ایل غمی ادامه داد: در بهبود وضعیت شهری باید به هویت معماری شهری، نور پردازی، اصلاح میادین و ارتقای فلکه های موجود توجه بیشتری شود.   

وی با بیان اینکه ما به شهری کوچک اما زیبا می اندیشیم، گفت:  کارهایی که در سال آینده توسط شهرداری انجام خواهد گرفت باید کارایی، زیبایی و خانایی داشته باشد و اصول پایداری در کارهای انجام شده رعایت شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: