• دوشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-1785-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

نشست تخصصی برگزاری برنامه‌های چهل‌سالگی انقلاب در استان برگزار شد

نشست تخصصی برنامه‌ریزی در راستای برگزاری برنامه‌های ویژه چهل‌سالگی انقلاب به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی و با حضور دیگر معاونان و مدیران کل استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد . 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در این نشست ضمن بررسی دستاوردهای چهل‌ ساله انقلاب بر نوآوری و استفاده از ظرفیت تمام نهادها، سازمان‌ها و بخصوص مردم در برگزاری برنامه‌های ایام دهه فجر تأکید شد . 
  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی در این نشست با تأکید بر ضرورت توجه به خواست و نیاز مردم گفت: باید در برگزاری برنامه‌ها و رویدادها از رفتارهای کلیشه‌ای بپرهیزیم . 
  
علی جهانگیری اظهار کرد: جمع‌آوری داده‌های موردنیاز برای ارائه در این بخش با تأکید بر نگاه تخصصی بوده و در قالبی جدید به مخاطب ارائه می‌شود . 
  
معاون عمرانی استاندار نیز در این نشست با تأکید بر مردمی بودن برنامه‌های چهل‌سالگی انقلاب گفت: باید رنگ و روی شهر در ایام دهه فجر تغییر داده و تکامل انقلاب را به مردم نشان دهیم . 
  
جواد رحمتی خاطرنشان کرد: مخاطب شناسی موضوع اصلی در این برنامه‌ها خواهد بود تا بتوانیم بابیان واقعیت‌ها با مردم مرور کنیم که چگونه این حکومت بدون وابستگی به قدرت‌ها ایستاده است و مسیرش را ادامه داده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: