• یکشنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-1284-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

ثبت سفارش کالاهای گروه دو در استان‎‌ها انجام می‌‎شود

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : ثبت سفارش« کالاهای گروه دو» با اولویت ماشین آلات و مواد اولیه مورد نیاز طرح‌ها از ابتدای دی ماه توسط سازمان‌های صنعت ، معدن و تجارت سراسر کشور انجام می‌شود . 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حسین نجاتی در نشست مشترک با معاونین سازمان و کارشناسان سازمان‌های مرتبط با ثبت سفارش اظهار کرد: براساس« دستورالعمل نحوه بررسی درخواست های ثبت سفارش توسط سازمان های استانی» و به منظور تسریع و تسهیل در انجام وظیفه خدمت رسانی به مردم از تاریخ یک دی ماه بررسی تایید درخواست های متقاضیان ثبت سفارش در گروه کالایی دو در سازمان های صنعت،معدن و تجارت استان ها انجام می گیرد. 
  
وی تصریح کرد : گروه کالایی مشمول این دستورالعمل شامل مواد اولیه، ملزومات واحدهای تولیدی و ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز طرح ها و کالاهای واسطه ای یا سرمایه ای و یا کالاهای نهایی مصرفی فاقد تولید داخل که تامین ارز آنها از محل صادرات غیر نفتی و از طریق سامانه نیما تامین می شود؛ است. 
  
وی ادامه داد : کاهش بروکراسی اداری و تفویض اختیارات به استان ها یکی از برنامه های اولویت دار وزارت صمت در سال جاری بوده که تفویض ثبت سفارش «کالاهای گروه دو» به استان ها از جمله اقدامات در راستای تسهیل فرایند اداری است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: