• جمعه ۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-8914-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

اطلاعیه تعطیلی مدارس در برخی شهرستان‌های آذربایجان شرقی

به دنبال بارش برف در آذربایجان شرقی، مدارس برخی شهرستان‌های این استان، تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، به دنبال بارش سنگین برف و برودت هوا در نواحی پنجگانه تبریز، مدارس استثنائی، پیش دبستانی، دبستان روستایی و شهری در شیفت صبح تعطیل خواهد بود.

در مناطق اسکو و شهر جدید سهند، خسروشاه و ایلخچی، مدارس استثنائی، پیش دبستانی، دبستان روستایی و شهری در شیفت صبح تعطیل است.

کلیه مقاطع تحصیلی شیفت صبح شهرستان جلفا (شهری و روستایی) فردا (شنبه هشتم دی ماه) تعطیل اعلام شد، بر همین اساس، به جز امتحانات نهایی، امتحانات داخلی آموزش و پرورش لغو و به روز دیگری موکول و امتحانات نهایی براساس برنامه قبلی برگزار می‌شود.
  
در منطقه سراب نیز کلیه مدارس دوره‌های تحصیلی شهری و روستایی در شیفت صبح تعطیل است، اما امتحانات نهایی طبق برنامه برگزار خواهد شد.

در منطقه صوفیان، کلیه مدارس روستایی در تمام مقاطع تحصیلی و مدارس شهر صوفیان در دوره‌های استثنائی، پیش دبستانی و دبستان تعطیل بوده و مدارس دوره اول و دوم متوسطه با ۲ ساعت تاخیر شروع می‌شو      در منطقه ورزقان، کلیه مدارس دوره‌های تحصیلی شهری و روستایی در شیفت صبح تعطیل بوده و امتحانات نهایی طبق برنامه برگزار می‌شود.

در منطقه مرند، کلیه مدارس دوره‌های تحصیلی شهری و روستایی در شیفت صبح تعطیل است و امتحانات نهایی طبق برنامه برگزار خواهد شد.                                                         
در بخش تسوج، مدارس استثنائی، پیش دبستانی و دبستان شهری و روستای تعطیل بوده و مدارس دوره اول و دوم متوسطه با دو ساعت تاخیر، شروع به فعالیت خواهند کرد و امتحانات نهایی طبق برنامه برگزار می‌شود.

در منطقه کلیبر، کلیه دوره‌های تحصیلی روستایی در شیفت صبح و مدارس استثنائی، کودکستان و پیش دبستانی شهری تعطیل است، کلیه مدارس دوره‌های تحصیلی شهری نیز با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد، امتحانات نهایی طبق برنامه برگزار خواهد شد.                                    

در منطقه اهر، کلیه دوره‌های تحصیلی روستایی در شیفت صبح و مدارس استثنائی، پیش دبستانی و دبستان شهری تعطیل است، مدارس دوره‌های اول و دوم متوسطه نیز با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت کرده و امتحانات نهایی طبق برنامه برگزار خواهد شد. 

 در منطقه خاروانا، کلیه مدارس دوره‌های تحصیلی شهری و روستایی در شیفت صبح تعطیل است، توضیح اینکه امتحانات نهایی طبق برنامه برگزار خواهد شد.

در منطقه خواجه، مدارس دوره‌های تحصیلی استثنایی، پیش دبستانی و دبستان شهری و روستایی تعطیل و مدارس متوسطه اول و دوم با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.

در منطقه شبستر، مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و دوره اول متوسطه شهری و روستایی با دو ساعت تاخیر شروع می‌شود و مدارس دوره دوم متوسطه دایر است. 

در منطقه چاراویماق، مدارس پیش دبستانی، دبستان روستایی در شیفت صبح تعطیل خواهد بود.

در شهرستان هریس، مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی و استثنایی شهری و روستایی (بخش مرکزی وبخش خواجه) در شیفت صبح تعطیل است.

در بخش مهربان، مدارس استثنائی، پیش دبستانی، دبستان روستایی و شهری در شیفت صبح تعطیل بوده و مدارس دوره اول متوسطه با یک ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

در منطقه هوراند، مدارس استثنائی، پیش دبستانی و دبستان روستایی در شیفت صبح تعطیل بوده و مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهری با یک ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.  

در منطقه نظرکهریزی، کلیه مدارس روستایی با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.
   
در منطقه بستان آباد، کلیه مدارس دوره‌های تحصیلی شهری و روستای در شیفت صبح تعطیل است.

لازم به ذکر است؛ امتحانات نهایی در تمامی مقاطع تحصیلی و شهرستان‌ها طبق برنامه برگزار خواهد شد.
خبر در حال تکمیل است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: