• دوشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-687-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

توضیحات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌ شرقی در خصوص خبر «لغو کنسرت یک گروه هنری بومی»

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌ شرقی در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر لغو کنسرت یکی از هنرمندان بومی اظهار کرد: متاسفانه این گروه هنری قدری عجله کرده و پیش از صدور مجوزهای لازم برای کنسرت، اقدام به تبلیغات برای برگزاری کنسرت خود کرده‌اند که این موضوع تخلف است. 
  
محمد محمدپور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌ شرقی با بیان این‌که مطالب منتشر شده مبنی بر "لغو کنسرت این هنرمند برای چندین بار متوالی" هرگز صحت نداشته و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همیشه مجوزهای لازم برای کنسرت گروه‌های هنری را صادر کرده است، افزود: در حال حاضر نیز صدور مجور کنسرت برای این گروه هنری پروسه‌ی عادی و قانونی خود را طی می‌کند. 
  
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه این گروه هنری منتظر نشدند تا صدور مجور برای کنسرتشان پروسه قانونی را طی کند و سپس تبلیغ کنند. مطالب نادرستی هم که در این خصوص در فضای مجازی منتشر شده کاری غیرمتعارف است. 
  
وی با بیان این‌که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هنرمندان و تمامی گروه‌های هنری مجوزهای لازم را صادر می‌کند، تاکید کرد: ما محدودیتی برای صدور مجور به ویژه برای موسیقی‌های بومی نداریم، اما فرآیند صدور مجوز زمان‌بر بوده و باید روال عادی و پروسه قانونی خود را طی کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: