• دوشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-284-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

مرحله دوم طرح سامانه جامع انبارها و ذخیره سازی کالا در استان اجرا می‌شود

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از اجرای مرحله دوم طرح سامانه جامع انبارها در استان خبر داد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، غلامعلی راستی در چهارمین جلسه کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه، با اشاره به اجرای موفق مرحله اول طرح سامانه جامع انبارها در سطح استان اظهار کرد: در مرحله اول این طرح، بیش از 32 هزار انبار در سامانه ثبت نام شده است. 
  
وی ادامه داد: در مرحله دوم این طرح نیز واحدهای تولیدی، صنعتی، تجاری و معدنی موظف اند در سریعترین زمان ممکن نسبت به ثبت مشخصات حوالجات انبار شامل لیست کالاهای وارد و یا خارج شده از انبار، در سامانه جامع انبارها اقدام کنند . 
  
وی تاکید کرد : در این مرحله هر کالای تولید داخل که دارای مشخصات ثبت انبار نباشد به عنوان کالای قاچاق محسوب می شود . 
  
راستی از صاحبان انبار خواست تا هرچه سریعتر نسبت به ثبت اطلاعات انبار و مراکز نگهداری کالای خود در سامانه جامع انبار و مراکز نگهداری کالا به آدرس www.nwms.ir وهمچنین اطلاعات رسید و حواله کالا ( ورودی و خروجی انبار) و اعلام موجودی در همین سامانه اقدام کنند. 
  
چهارمین جلسه کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه با دستور کار اجرای مرحله دوم طرح جمع آوری و ثبت برخط اطلاعات انبارها و مراکز نگهداری با محوریت ثبت ورود و خروج کالا تحت عنوان ثبت رسید یا حواله در حضور روسای سازمان صنعت ، گمرک ، اقتصاد و دارایی اتاق بازرگانی ، اتاق اصناف و خانه صنعت استان برگزار شد .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: