• یکشنبه ۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9710-590-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت تهران:

خروش حماسی مردم در 9 دی، چشم فتنه را کور کرد

امام جمعه موقت تهران گفت: منافقان و آشوب طلبان در فتنه 88 با آتش زدن پرچم امام حسین(ع) نیت پلید خود را آشکار کردند و حجت بر همه تمام شد و خیل عظیم مردم مسیر خود را از فتنه گران جدا کردند و با خروش عظیم خود در 9 دی ماه چشم فتنه را کور کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، آیت‌الله کاظم صدیقی در یادواره 37 شهید شهر بخشایش هریس با بیان این‌که فتنه 88، هجوم نا اهلان و دشمنان علیه انقلاب اسلامی بود، اظهار کرد: این فتنه، نقشه شوم بدخواهان و جاهلان علیه نظام اسلامی بود که با توجهات حضرت ولی عصر(عج)، تدابیر رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم خنثی شد.

وی افزود: خطر فتنه 88 به مراتب بیشتر از جنگ تحمیلی بود، چرا که کسانی که این فتنه را به راه انداخته بودند صاحب نام و نشانی در این انقلاب بودند و با امید به وعده‌های اجانب علیه جمهوری اسلامی دسیسه کرده و موجب گستاخی بیشتر مستکبران علیه کشورمان شدند.

امام جمعه موقت تهران گفت: انقلاب اسلامی تجلی عینی وعده‌های قرآن و مسئله الهی و همچنین استمرار نور پیامبر اعظم و ائمه اطهار (ع) است و هیچ قدرتی توان براندازی آن را ندارد، اما دشمنان قادر به درک این موضوع نیستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: