• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-9914-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

با حضور نماینده ولی فقیه در استان و شهردار تبریز انجام شد

افتتاح رمپ شمال شرقی میدان افلاک‌نما و تعریض خیابان خبرنگار با اعتبار 150 میلیارد ریال

پروژه مسیرگشائی رمپ شمال شرقی میدان افلاک نما و تعریض خیابان خبرنگار باحضور نماینده ولی فقیه در استان و شهردار تبریز و با اعتبار 150 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، با اتمام عملیات احداث دو پروژه مسیرگشایی شامل رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما و تعریض خیابان خبرنگار پروژه‌های رفع ترافیک شهری منطقه دو عصر امروز به بهره برداری رسید.

شهردار منطقه ۲ تبریز در مراسم بهره برداری از این پروژه ها گفت: نزدیک هشت ماه از آغاز به کار این دو پروژه سپری می شود که امروز به بهره برداری رسید.

باقر خوشنواز گفت: این دو پروژه هشتمین و نهمین پروژه طی سال جاری است که در منطقه ۲ شهرداری تبریز به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: تکمیل طرح شبدری افلاک نما با اجرای رمپ شمال شرقی در ۲ باند و جمعاً به طول ۲۵۰ متر و عرض ۲۰ متر که دسترسی سریع شهروندان در کوتاه ترین زمان ممکن به مسیر افلاک نما را فراهم کرده است با پرداخت ۴۰ میلیارد ریال هزینه تملک و ۲۰ میلیارد ریال هزینه عملیات عمرانی از مهمترین پروژه های رفع ترافیک شهری منطقه دو، به بهره‌برداری رسید.

خوشنواز ادامه داد: احداث خیابان خبرنگار (تعریض ورودی شهرک زعفرانیه) نیز به عنوان دومین پروژه این منطقه با ۸۰ میلیارد ریال هزینه تملک و ۱۰ میلیارد ریال هزینه عملیات عمرانی به طول ۳۰۰ متر به بهره برداری رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: