• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-3690-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

در ادامه عملیات عمرانی تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر

آسفالت ریزی مسیر کوی نصر به استانداری تا عرشه پل پایان یافت

شهرداری منطقه پنج تبریز در ادامه عملیات عمرانی تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج) آسفالت‌ریزی رمپ ورودی کوی نصر از مسیر اتوبان پاسداران و مسیر نصر به عرشه پل که فاز نهایی این پروژه محسوب می‌شود را به پایان رساند.  

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، میر علی اصغر نساج غازانی شهردار منطقه 5 در حاشیه بازدید خود ازاین پروژه با اعلام این مطلب گفت: آسفالت ریزی تقاطع اتصال دهنده نصر واستانداری به همدیگر تا زمانیکه شرایط جوی اجازه دهد با سرعت انجام می‌شود.  

وی در ادامه در رابطه با آخرین وضعیت وپیشرفت فیزیکی پروژه، گفت: آسفالت‌ریزی مسیر نصر به استانداری تا عرشه پل به پایان رسیده است.   

نساج با اشاره به اینکه آسفالت‌ریزی وکاشت فضای سبز آخرین مرحله از اجرای پروژه است در رابطه با مشخصات فنی آن افزود : تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر(عج) از دو پل تشکیل یافته که پل اول کوی‌های نصر و استانداری را به همدیگر متصل می‌کند . 

وی در رابطه با مشخصات فنی پل اول اظهار کرد: این پروژه با 1300متر طول از 4 رمپ و 3 لوپ تشکیل یافته است. 

شهردار منطقه 5 کلانشهر تبریز همچنین بیان کرد: پیش از این آسفالت ریزی رمپهای پاسداران به نصر وکوی استانداری وهمچنین کوی نصر به پاسداران انجام وپایان یافته است. به گفته وی تقاطع غیر همسطح حضرت ولیعصر نقش مهمی در خارج شدن کوی های نصر واستانداری ومحلات پیرامونی آنها از بن بست بودن خواهد داشت. 

گفتنی است، برای احداث تقاطع غیر همسطح کوی نصر به رودکی واستانداری 100 میلیارد ریال هزینه شده است. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: