• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-11588-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

کناره‌گیری روسای بازنشسته هیأ‌ت‌های ورزشی، باید منتج به فعالیت بیشتر جوانان شود


مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: کناره‌گیری روسای بازنشسته هیأ‌ت‌های ورزشی، باید منتج به فعالیت بیشتر جوانان شود.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان ‌شرقی، ایوب بهتاج با اشاره به بخشنامه هیأت وزیران مبنی بر اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در سازمانهای دولتی و غیردولتی، گفت: تعداد 17 نفر از روسای هیأتهای استان بازنشسته هستند که در راستای اجرای قانون، استعفای آنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
وی افزود: اکثر این افراد راغب به استعفا هستند تا افرادی جوانتر با آنها جایگزین شوند، که این امر در حال تحقق یافتن است.
 
بهتاج ادامه داد: اکنون بعد از تعاملات شکل گرفته با روسای هیأتها و فدراسیون‌ها، حکم سرپرستی برای هیأتهای تیراندازی با کمان و ورزشهای ناشنوایان از سوی فدراسیون متبوع صادر شده است.
 
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: از دیرباز با مواهب جوانگرایی و حضور استعدادهای نو در لایه های مدیریتی جامعه آشنا هستیم و عملکرد ستودنی مدیران جوان کشور را به عینه مشاهده می کنیم همانگونه که در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی شاهد درخشش خلاقیت های جوانان بودیم.
 
وی خاطرنشان کرد: همه ما تابع قانون هستیم و تخطی از قانون موجب متضرر شدن جامعه و مردم می شود لذا از اولین استانهایی هستیم که با اشتیاق، از طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در هیأتهای ورزشی استقبال کرده و با روسای هیأتهای بازنشسته آذربایجان شرقی جلسه ای ترتیب دادیم و کم و کیف موضوع را با آنها مطرح کردیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: