• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-2284-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان خبرداد

ساخت و تعمیر 1860 واحد مسکونی برای مددجویان آذربایجان شرقی

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: طی هشت ماهه سال جاری، یک هزار و 860 واحد مسکونی برای مددجویان شهری و روستایی تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی تعمیر، خرید و یا ساخته شده است . 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ناصر رمضانی با اعلام این خبر اظهار کرد: در این مدت 140 واحد مسکن برای مددجویان شهری خریداری شده و برای 265 خانوار روستایی سرپناه ساخته شده است . 
  
وی با بیان این ‌ که برای ساخت و خرید واحدهای مسکونی در این مدت پنج میلیارد و 381 میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی هزینه شده است، افزود: همچنین برای ساخت واحدهای مسکونی مددجویان 240 میلیون تومان از محل درآمدهای زکات و دو میلیارد و 100 میلیون تومان نیز از طریق صدقات مردمی هزینه شده است . 
  
رمضانی با اشاره به مشارکت خیران استان در ساخت مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد، بیان کرد: خیران آذربایجان شرقی در قالب طرح رضوان در هشت ماهه امسال چهار میلیارد و 88 میلیون تومان برای مسکن نیازمندان کمک کرده‌اند . 
  
وی با بیان این ‌ که این نهاد علاوه بر خرید و ساخت مسکن، برای تعمیر و بهسازی منازل مددجویان نیز اقدام می کند، عنوان کرد: در هشت ماهه امسال هزار و 455 واحد مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد تعمیر و بهسازی شده است . 
  
وی تاکید کرد: در هشت ماهه امسال یک میلیارد و 492 میلیون تسهیلات مسکن از منابع بانکی و صندوق امداد ولایت به مددجویان پرداخت شده است . 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: