• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-2084-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان شرقی خبر داد

تشکیل 16 پرونده تخلفاتی برای شرکت‌های آسانسور در آذربایجان شرقی

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان شرقی گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه‌ی خدمات فروش و پس از فروش آسانسور در هشت ماهه سالجاری 16 مورد پرونده تخلف صنفی برای شرکت‌های فعال در استان تنظیم شد . 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، اسماعیل عطاپور با اعلام این خبر اظهار کرد: در این مدت پس از دریافت تعداد 75 فقره شکایت و گزارش مردمی در بخش خدمات فروش و پس از فروش آسانسور و رسیدگی به آن‌ها برای 16 مورد پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از سه میلیارد و پانصد میلیون ریال با عناوین تقلب در کسب، عدم ایفای تعهد در قبال مصرف کننده و گران‌فروشی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شد . 
  
وی ادامه داد: همه موارد شکایات توسط کارشناسان و بازرسان معاونت بررسی و ضمن تشکیل پرونده برای متخلفلان، 22 فقره شکایت نیز پس از دعوت از طرفین و بررسی کارشناسی موضوع منجر به رضایت شاکی و مختومه شدن پرونده ها شده و نزدیک به پنج میلیارد ریال در حق شکات عودت و احقاق حق شده است. 
  
وی افزود : طی هشت ماهه سالجاری به بیش از 30 مورد استعلام در خصوص صدور پروانه یا تمدید آن برای شرکت‌های آسانسور جهت طراحی و مونتاژ پاسخ داده شده است . 
  
عطاپور از عزم جدی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای برخورد با تخلفات حوزه خدمات پس از فروش خبر داد و گفت : شهروندان می توانند در این خصوص هرگونه گزارشات و شکایات احتمالی خود راز ار طریق ستاد خبری 124 اطلاع داده و یا بصورت حضوری به معاونت نظارت و بازرسی سازمان مستقر در تبریز، بلوار 29 بهمن ، روبروی خیابان جام جم اعلام کنند .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: