• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-1484-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

آغاز درجه بندی واحد های صنفی نانوایی استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی از ابلاغ شروع درجه بندی واحد های صنفی نانوایی استان به صورت آزمایشی خبر داد

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علی جهانگیری گفت: با عنایت به طرح و تصویب شیوه نامه درجه بندی واحد های صنفی نانوایی در طی ماه گذشته در کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان استان و اعمال نظرات اعضا کارگروه در اصلاح و تکمیل این شیوه نامه  این شیوه نامه به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 ابلاغ شد.

وی، هدف از این طرح را ساماندهی و درجه بندی کیفی واحدهای صنفی نانوایی  عنوان کرد و افزود: بهبود کیفیت و ارتقا سطح سلامت جامعه، افزایش سطح رضایتمندی مردم، کاهش ضایعات نان، استاندارد سازی لوازم و ابزار کار و ... از جمله اهداف این طرح است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی، خاطرنشان کرد: انتظار می رود فرمانداران  و اتحادیه های  نانوایی سطح استان در این خصوص همکاری های لازم را داشته باشند چرا که دامنه اجرای این شیوه نامه برای کلیه واحد های صنفی استان آذربایجان شرقی، که انواع نان های لواش، سنگک، تافتون، بربری، روغنی و فطیر سنتی تولید می کنند کاربرد دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: