• شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-1084-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

در دیدار شهردار تبریز با هئیت سرمایه گذاری ترکیه مطرح شد؛

۱۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوس رانی تبریز، اضافه می‌شود

شهردار تبریز تاکید کرد: 100 دستگاه اتوبوس توسط یک شرکت سرمایه گذاری ترک به ناوگان اتوبوس رانی تبریز افزوده می‌شود. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، «ایرج شهین‌باهر» در دیدار با یک هئیت سرمایه گذاری از کشور ترکیه، با بیان اینکه این کلان شهر دارای ظرفیت بالایی در حوزه‌های مختلف از جمله گردشگری است، اظهار کرد: امکان اجرای پروژه‌های سودده بسیاری در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه گردشگری در تبریز وجود دارد که شرکت‌های سرمایه گذاری می‌توانند از این ظرفیت‌ها استفاده کنند. 
  
وی با اشاره به سرمایه گذاری یک شرکت ترک به منظور افزوده شدن 100 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوس رانی تبریز، بیان کرد: این گروه تجاری در کشورهای مختلف، پروژه‌های موفقی را انجام داده است و تلاش می‌کنیم در کلان شهر تبریز نیز سرمایه گذاری مطلوبی شود. 
  
وی از انجام مذاکرات و امضای تفاهم نامه در آینده نزدیک با این شرکت ترک، برای اجرای پروژه‌های مختلف همچون احداث تراموا، تکمیل پروژه قطار شهری تبریز و راه اندازی مراکز تفریحی - رفاهی خبر داد. 
  
شهین باهر با اشاره به تدوین بسته‌های سرمایه گذاری در شهرداری تبریز، بیان کرد: شرایط و امکانات سرمایه گذاری در کلان شهر تبریز، در قالب بسته‌هایی تدوین شده است و سرمایه گذاران می‌توانند از این طریق در اجرای پروژه‌های شهرداری تبریز مشارکت کنند. 
  
ایلکیر کوچکیر، مدیرعامل شرکت ترک‌کی ترکیه نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه با ظرفیت‌های گردشگری تبریز آشنا است، اظهار کرد: این شرکت علاقمند است در مدت زمان کوتاه، پروژه‌های مختلفی را در حوزه‌های حمل و نقل و توسعه صنعت گردشگری در این کلان شهر اجرا کند. 

وی افزود: پس از دریافت و بررسی بسته سرمایه گذاری در شهر تبریز و انعقاد قراردادهای مربوط، مصمم هستیم در حداقل زمان ممکن، سرمایه گذاری‌های خود را آغاز کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: