• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-3586-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی عضو کمیسیون ملی یونسکو شد

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به‌عنوان عضو کمیته تخصصی علوم و فناوری‌های شناختی و هوش مصنوعی کمیسیون ملی یونسکو- ایران منصوب شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در حکمی از سوی حجت‌الله ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو - ایران، ندا سلیمانی عضو هیأت علمی واحد تبریز به‌عنوان عضو کمیته تخصصی علوم و فناوری‌های شناختی و هوش مصنوعی منصوب شد.

در بخشی از حکم ایوبی خطاب به سلیمانی آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال برای تحقق اهداف و هماهنگی و گسترش با نهادهای ملی و بین‌المللی از جمله سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو)، شناخت و معرفی توانایی‌ها و توسعه و به‌کارگیری ظرفیت‌های کشور به‌منظور مشارکت در تدوین و اجرای سیاسیت‌ها و برنامه‌های مرتبط با کمیته تخصصی علوم و فناوری‌های شناختی و هوش مصنوعی در سطوح ملی و بین‌المللی متناسب با اهداف جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.

كمیسیون ملی یونسکو نهاد رابط جمهوری اسلامی ایران با مقر یونسكو در پاریس و دفاتر منطقه‌ای مربوط به آن است.

رسالت اصلی این کمیسیون ملی در کشور، تعیین خلأها، تمرکز نیروها بر حوزه‌های اولویت‌دار و بحران‌زای ملی و جهانی و اجتناب از تلاش‌های حاشیه‌ای بوده و کانون اصلی فعالیت‌ها، مطالعه و بررسی اندیشه‌ها و تبادل اطلاعات و توسعه توان و ظرفیت کشور در زمینه آموزش، علوم، فرهنگ و ارتباطات با توجه به معیارهای بین‌المللی است.

ندا سلیمانی دارای مدرک دکترای تخصصی رشته مدیریت رسانه از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران بوده و عضو هیأت علمی گروه ارتباطات و استادیار پایه ۶ دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز است.

وی چاپ و ارائه بیش از ۲۰ مقاله در مجلات علمی معتبر و همایش‌های ملی و بین‌المللی، اجرای دو طرح پژوهشی و تألیف کتاب با عنوان دیپلماسی رسانه‌ای را در کارنامه علمی خود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: