• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-4784-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

عضو هیات فناوری سوئیس:

از کمیت و کیفیت برگزاری rinotex غافلگیر شدیم

عضو هیات فناوری سوئیس در آیین اختتامیه ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی گفت: ما از دعوت آذربایجان شرقی جهت حضور در این نمایشگاه قدردانی می کنیم. از مشاهده این حجم زیاد طرح‌ها و شرکت کنندگان در نمایشگاه غافلگیر شده‌ایم.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ژیوسلا و میلادی نوویچ در آیین اختتامیه ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی RINOTEX2018 اظهار کرد:  پیش از این نیز در تبریز حضور یافته بودیم و این بار این شرکت در قالب یک تیم سه نفره  و متخصص با آمادگی قبلی در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی حضور یافته است.

وی ادامه داد: این شرکت مدت های طولانی در زمینه احداث تصفیه خانه‌های آب با استفاده از کربن فعال تحقیق کرده است. هدف ما تولید، بازاریابی و توزیع تجهیزات تصفیه آب است.

عضو هیات فناوری سوئیس  افزود: شرکت مهندسی انرژی تکنیک سوئیس در زمینه های مختلف تصفیه آب با کربن فعال اقدامات مختلفی انجام داده است. کربن فعال در طی فرآیند سوخت تکه‌های چوب حاصل می شود. در طی فرآیند تولید کربن فعال حاصل از سوخت ضایعات چوب از حرارت تولید شده می توان برای تولید برق استفاده کرده و یا در موارد دیگری مصرف کرد. کربن فعال و مقدار مصرف آن بستگی به میزان آلودگی آب دارد. علاوه بر این با توجه به روش آنالیز، چندین فرآیند دیگر نیز نیازمند اجراست. 

وی خاطرنشان کرد: هدف از حضورما در این نمایشگاه این است که مشکلات پیش روی شما را در زمینه آب با تکیه بر فناوری‌های خود حل کنیم. خوشحال خواهیم شد که دانش فنی خود را به شما انتقال دهیم. سپس می‌توانیم همین تکنولوژی را تجاری‌سازی کرده و در اختیار سایر مشتریان قرار دهید. بدین ترتیب شما می‌توانید اقتصاد دانش بنیان خود را بهبود دهید که همان هدف اصلی نمایشگاه است. 

میلادی نوویچ  گفت: شرکت ما با هدف حل مشکلات بزرگ تاسیس شده است و همه ما می‌دانیم که آب بزرگترین مشکل جهان در حال حاضر است. ما از آقای فرزاد نریمانی به عنوان نماینده ما از ایران و همکاران او تشکر می کنیم. امیدواریم مشکلات آب در ایران حل شوند و می‌دانیم دولت ایران در جهت حل این مشکلات گام‌های موثری بر خواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: