• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-1690-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره تبلیغات اسلامی هشترود:

13 آبان یاد آور سه اتفاق مهم در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی هشترود گفت: 13 آبان یاد آور سه اتفاق مهم در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران است و مهم ترین آن تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام است.    

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام یعقوب اباذری در سخنرانی مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب شکوهنمد اسلامی در ایران، استکبار جهانی به بهانه های مختلفی مانند راه‌اندازی جنگ قومیت ها، کودتاهای مختلف، آتش زدن مزارع، به تعطیلی کشاندن مدارس و دانشگاه‌ها، تهدیدات نظامی و چندین مورد دیگر می‌خواست نظام اسلامی را ساقط کند.      

وی افزود: آمریکای جهانخوار بعد از اینکه راه‌های مختلفی را برای سرکوب کردن نظام اسلامی ایران امتحان کرد و از هیچکدام نتیجه ای ندید به تحریم همه جانبه بخصوص تحریم اقتصادی ایران روی آورد که با هوشیاری انقلابیون و مردم ایران، این پروژه براندازی هم بی نتیجه ماند.     

در حاشیه راهپیمایی 13 آبان، شهردار هشترود نیز به خبرنگار ایسنا گفت: تحریم های آمریکا سال‌هاست جا مانده و این شیطان بزرگ دیگر چیزی برای تحریم کردن در ایران ندارد.    

سلمان محمدی یاد آور شد: چیزی که مردم ایران را اذیت می کند خود تحریمی ست و الا تحریم های آمریکا برای ایران و ایرانی کار ساز نیست.  

وی با بیان اینکه آمریکا طاغوت اعظم است، گفت: ملت ایران مخالف هر گونه مذاکره با رژیم عهد شکن و شیطان صفت آمریکاست و از آرمان‌های امام و شهدا عقب نخواهند نشست.   

وی ادامه داد: ایستادگی ایران در برابر نظام سلطه یک عبادت اکبر است که با بهره‌گیری از قیام حضرت سیدالشهدا به دست آمده است.   

بر اساس این گزارش، ملت ولایتمدار هشترود همچون سایر ملت بزرگوار ایران اسلامی با شرکت در تظاهرات 13 آبان ماه، مشت محکمی به دهان یاوه گویان و دشمنان زدند و با حضور خود در این راهپیمایی با آرمان‌های امام و انقلاب تجدید پیمان کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: