• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-290-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

ایجاد بازارچه دائمی محصولات ارگانیک در هشترود

فرماندار هشترود از ایجاد بازارچه دائمی مواد خوراکی تولیده شده در این منطقه خبرداد و افزود: محصولاتی که در این بازارچه به فروش خواهد رفت باید ارگانیک بوده و تولید هشترود و روستاهای آن باشد.    

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، امین امینیان در جلسه هماهنگی ایجاد بازارچه دائمی در هشترود خاطرنشان کرد: رویکرد این بازارچه باید در حول محور گردشگری باشد تا با باز شدن پای گردشگران و مسافران به هشترود، اقتصاد منطقه رونق بگیرد.     

وی اظهارکرد: با ایجاد این بازارچه، زنجیره تولید در هشترود تقویت شده و عرضه بهبود پیدا می کند و توان خرید مردم بالا می رود.    

رئیس شورای شهر هشترود نیز در این جلسه گفت: استفاده از امکانات منطقه در جهت راه اندازی بازارچه دائمی و شناسایی تولید کننده های بومی مواد خوراکی و لبنی یک ضرورت است.    

یوسف ایل غمی با بیان اینکه رونق هسته‌های کوچک اقتصادی با ایجاد بازارچه دائمی امکان پذیر است، یاد آور شد: کلیه روستا نشینان در ایجاد این بازارچه سهیم می‌شوند تا مردم شهر و سایرین بتوانند از محصولات سالم و بهداشتی آنها بهره مند شوند.     

وی اضافه کرد: هدف از ایجاد بازارچه دائمی در هشترود مطرح کردن این منطقه به عنوان تولید کننده خاص و شناساندن بیشتر هشترود به سایر هموطنان با محصولات ارگانیک می باشد.   

وی گفت: در کنار بازارچه دائمی، امکانات تفریحی نیز دایر می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: